سامانه گردشگری و رزرو هتل های کشور

رزرو اینترنتی هتل

رزرو اینترنتی هتل

صنعت توریسم و گردشگری سال های زیادی است که متاثر از فن آوری اطلاعات و اینترنت شده است. خرید بلیط هواپیما، خرید تور، رزرو هتل و ... هم اکنون به صورت کاملا اینترنتی انجام می پذیرند.

از مزایای اینترنتی شدن خدمات گردشگری می توان به امکان مقایسه و خرید هوشمندانه اشاره کرد. در خانه خود از طریق اینترنت بلیط و تور بخرید. شما می توانید هتل های شهر مورد نظر خود را ببینید ، امکانات کامل، توضیحات، عکس ها و فاصله تا اماکن مهم را مشاهده کنید و براساس بودجه و سلیقه خود بهترین گزینه را انتخاب و رزرو نمایید.

"سامانه گردشگری و رزرواسیون بیاسفر" www.BiaSafar.com یکی از سایت هایی است که خدمات رزرو هتل ، هتل آپارتمان و اماکن اقامتی را در شهر های مختلف کشور انجام می دهد.

آشنایی با سامانه گردشگری و رزرواسیون بیاسفر

« سامانه رزرواسیون بیاسفر» با بسیاری از هتل ها، هتل آپارتمان ها و اماکن اقامتی در شهرهای مشهد، تهران، اصفهان، یزد، شیراز، کیش، قشم، کرمان و... قرارداد همکاری دارد و چندین سال است خدمات رزرو هتل را به آسانی فراهم نموده است.

از کارشناسان بخش رزرواسیون مشاوره بگیرید تا بهترین گزینه را به شما پیشنهاد دهند. مسافران زیادی از اینکه رزرو خود را از طریق این سامانه انجام داده اند ابراز رضایت کرده اند که این مورد در قسمت نظرات هر هتل مشهود است.

سایت بیاسفر تخفیف های ویژه ای را نیز روی هتل ها در ایام مختلف سال برای مسافران ارائه می نماید به طوری که اغلب اوقات قیمت اعلام شده در سایت بیاسفر بسیار کمتر از قیمت اعلام شده از طرف هتل به مسافران می باشد. با عضویت در کانال تلگرامی شرکت به آدرس @Biasafar از این تخفیفات می توانید مطلع شوید.

این سامانه سعی کرده است با بهترین هتل ها، هتل آپارتمان ها و اماکن اقامتی در شهر های مختلف که مسافران از اقامت در آنها ابراز رضایت داشته اند همکاری نماید و به همین دلیل مرجع بسیار خوبی برای انتخاب مکان اقامتی به شمار می رود.

نحوه رزرو هتل در سایت بیاسفر کاملا اینترنتی و آنلاین انجام می پذیرد. نحوه پرداخت هزینه اقامت نیز به صورت آنلاین انجام می گیرد. برای رزرو هایی که مبلغ آنها بالای یک میلیون تومان می شود، این شرایط را فرهم کرده ایم تا مسافر، فقط با پرداخت 50% هزینه کل به صورت علی الحساب ، رزرو خود را انجام داده و مابقی هزینه را در روز ورود به هتل و بعد از تحویل اتاق پرداخت نماید. برای سهولت بیشتر نیز مسافران می توانند این مابقی هزینه را از طریق کارتخوان موجود در هتل انجام دهند.

به دلیل قرارداد های بی واسطه سامانه بیاسفر با هتل ها و مراکز اقامتی، تمامی پرداخت ها (هم از طریق سامانه و هم از طریق کارتخوان موجود در هتل) متمرکز بوده و مسافران از پرداخت خود اطمینان می یابند.

«سامانه رزرواسیون بیاسفر» را به خاطر داشته باشید و در کانال @BiaSafar عضو شوید تا در صورتی که قصد سفر داشتید نگران رزرو هتل و یا مکان اقامتی خود نباشید. همچنین می توانید از مطالب جذاب و خواندنی موجود در مجله گردشگری استفاده کنید.

تلفن دفتر مرکزی رزرواسیون هتل ها :‌ 02175038810

 لیست هتل های اصفهان

لیست هتل های مشهد

لیست هتل های تهران

لیست هتل های شیراز

لیست هتل های یزد

لیست هتل های کیش

لیست هتل های قشم

این سامانه به فروش می رسد. 09391400770 لطفا در واتساپ پیام دهید