سامانه گردشگری و رزرو هتل های کشور

شرایط لغو رزرو و بازپرداخت

شرایط و قوانین لغو رزرو

1 )  در صورت درخواست مسافر براي لغو رزرو به هر علت، مطابق قانون هر هتل عمل خواهد شد. این سامانه جهت کنسل شدن رزرو هیچ کارمزدی دریافت ننموده و جریمه کنسلی فقط مربوط به هتل می باشد.

2 ) مسافر به هر دليل بعد از ورود به هتل ممكن است قصد لغو تعدادی از شب های اقامت خود را داشته باشد و یا تعداد شب های اقامت خود را افزایش داده و تمدید نماید در مورد لغو تعدادی از شب های اقامت (فقط در ایام عادی سال و غیر از مناسب ها) باید حداقل دو روز قبل از آن تاریخ مراتب را به سامانه اطلاع دهد در غیر این صورت هزینه شب های لغو شده سوخت شده و مسترد نخواهد شد. به عنوان مثال چنانچه مسافر اتاقی را برای تاریخ 5 الی 11 مهر ماه به مدت 6 شب رزرو کرده باشد (یعنی 11 مهر ماه تاریخ خروج باشد) و مسافر بعد از ورود به هتل تصمیم بگیرد روز دهم هتل را ترک نماید باید حداکثر تا تاریخ 8 مهر ماه مراتب را اطلاع دهد تا هزینه شب دهم مسترد گردد و چنانچه روز نهم اعلام نماید ، هزینه ای مسترد نخواهد شد. (در ایام نوروز و مناسب های خاص امکان لغو تعداد و یا کل شب های رزرو وجود ندارد).

4 )  لازم به ذكر است متاسفانه با توجه به اينكه تا اين لحظه بسياري از هتلهاي ايران تحت قانون يكساني عمل نمي نمايند و هركدام قانون مربوط به خود را داشته و بازهم متاسفانه قانون ايشان نيز هر از چندگاهی تغيير میکند، ميبایست پس از دريافت درخواست لغو رزرو از طرف مسافر، قانون هتل استعلام شده و بر طبق اين قانون، مبلغ جريمه از مبالغ دريافتي از مسافر كسر گرديده و مابقي به مسافر مسترد مي گردد.
بطور کلی و نه قطعی ( صرفا جهت اطلاع از حدود ) در ایام عادی (به غیر از عید نوروز و مناسبت ها) درصورت لغو رزرو تا 48 ساعت قبل از ورود 50% و از 48 ساعت تا روز ورود 100% مبلغ اقامت يك شب براي هر اتاق درخواستي به عنوان خسارت درنظر گرفته خواهد شد. در ایام پیک سال و مناسبت ها جهت لغو رزرو هیچگونه وجهی مسترد نخواهد شد و تمامی شب های اقامت سوخت خواهد شد.

5 ) شایان ذکر است بدلیل اینکه مبلغ مسافر پس از رزرو به حساب هتل واریز می گردد باز گرداندن وجه پس از وصول از هتل و  اعلام کتبی هتل به عنوان دریافت و یا عدم دریافت هزینه کنسلی مشمول زمان خواهد شد فلذا بازگرداندن وجه کنسلی چند روز کاری زمان نیاز دارد.

6 ) در صورت عدم رعایت شرایط رزرو اینترنتی و رزرو هتل , سامانه رزرواسیون بیاسفر هیچگونه مسئولیتی در بازپرداخت وجه رزرو نخواهد داشت .جهت مشاهده قوانین و شرایط رزرو هتل و رزرو اینترنتی اینجا کلیک نمایید.

این سامانه به فروش می رسد. 09391400770 لطفا در واتساپ پیام دهید