سامانه گردشگری و رزرو هتل های کشور

پارک آبی ایرانیان مشهد ، خراسان رضوی , مشهد

  • پارک آبی ایرانیان مشهد

پارک آبی ایرانیان مشهد

پارک آبی ایرانیان یکی از پارک های آبی معروف مشهد می باشد که در شهرک غرب واقع شده است.

وسعت مجموعه پارک آبی ایرانیان به اندازه چهارده زمین فوتبال می باشد که از این حیث یکی از بهترین پارک های آبی سرپوشیده جهان می باشد.

از این پارک آبی به عنوان یکی از استانداردترین پارک های آبی دنیا یاد می گردد.

شرکت کانادایی White Water Park به عنوان بزرگترین طراح پارک های آبی دنیا مشاور سازنده پارک آبی ایرانیان و پارک آبی Siam Park در اسپانیا الگوی آن بوده است.

در این پارک برای اولین بار در ایران امکانات موج سواری با تخته فراهم شده است. این بخش در استخر موجی به بزرگی یک زمین فوتبال، با موج هایی به ارتفاع 3.5 (سه و نیم) متر ساخته شده که می تواند تجربه ای بی نظیر را برای شما فراهم کند.

یکی از جاذبه های جالب این پارک آبی استفاده از پستی و بلندی های طبیعی کوهپایه به عنوان ابزاری برای خلق سرسره ها و تونل های پیچیده متعدد بوده است چراکه بافت طبیعی این پارک باعث می شود که مراجعه کنندگان یک تجربه واقعی را پشت سربگذارند.

پارک آبی ایرانیان مشهد دارای امکانات تفریحی زیر می باشد که می تواند لحظات خاص و مفرحی را برای میهمانان خود به وجود آورد:

پارک آبی روباز برای آقایان، استخر موج به وسعت یک زمین فوتبال با موج های ۳.۵ متر، موج سواری با تخته در مدرسه موج سواری، رودخانه خروشان و آرام، سینمای ۵بعدی آبی، سرسره های پیچی به طول ۲۵ متر، سرسره کودک، سرسره های آهسته، سرسره های سرعتی، سر سره های رنگین کمان، رودخانه خروشان، استخر موج، اسکی روی آب، چاله فضایی، شاتل فضایی و سورتمه وحشت، سرسره موجی، سونا خشک و بخارجکوزی، حوضچه آب سرد، رستوران ،کافی شاپ، رستوران، سالن بدنسازی، حمام ترکی، اتاق ماساژ و اسپا برای آرامش و تمدد اعصاب و …

پارک ایرانیان مشهد

پارک آبیِ ایرانیان در زمستان نیز قابل استفاده می باشد و علاقمندان می توانند به آن مراجعه کرده و تجربه فوق العاده ای را پشت سربگذارند.

برای دسترسی به پارک آبی ایرانیان سوار مترو مشهد شوید. پس از ورود به مترو مشهد باید در ایستگاه پارک ملت از مترو پیاده شوید و به ابتدای بلوار امامت مراجعه کنید. سپس به راحتی با استفاده از سیستم های حمل و نقل عمومی همچون اتوبوس، مینی بوس و یا تاکسی که به سمت قاسم آباد (شهرک غرب) می روند خود را به بلوار حجاب و پارک آبی ایرانیان برسانید.

ساعت کاری مجموعه پارک آبی ایرانیان مشهد برای بانوان ساعت 9 الی 21 روزهای زوج و برای آقایان 9 الی 21 روزهای فرد و جمعه ها می باشد.

لازم به ذکر است که ورود کودکان زیر ۴سال و کودکانی که قد آن ها زیر 90 سانتی متر می باشد به مجموعه ممنوع است و کودکان 4 تا 9 سال که قد آن ها بین 90 تا 120 سانتی متر است خردسال حساب می شوند.


آدرس : مشد، بزرگراه آسیایی، قاسم آباد (شهرک غرب)، بلوار حجاب، نبش حجاب ۸
موقعیت بر روی نقشه :

سامانه گردشگری بیاسفر. 1394 - 1400