سامانه گردشگری و رزرو هتل های کشور

شهربازی سرزمین عجایب مشهد ، خراسان رضوی , مشهد

  • شهربازی سرزمین عجایب مشهد

شهربازی سرزمین عجایب مشهد

شهربازی سرزمین عجایب یک شهربازی سرپوشیده است که برای اولین بار در تهران احداث شد.

شعبه دوم این شهر بازی با طراحی بسیار زیبا و مطلوب در مشهد مقدس دایر گردید.

شهربازی سرزمین عجایب مشهد در طبقه سوم و چهارم مجتمع الماس شرق در انتهای بلوار خیام شمالی واقع شده است و همه روزه پذیرای ساکنان و گردشگران مشهد می باشد تا لحظات شیرین و شادی برای کودکان و خانواده هایشان فراهم نماید.

از ویژگی های مهم شهربازی سرزمین عجایب مشهد استقرار در مرکز خرید است چرا که مسافران مشهد می توانند یک تیر و دو نشان زده و بعد از خرید، در کنار یکدیگر به تفریح هم بپردازند.

دکوراسیون سنبلیک مجموعه و استفاده از نمادهای برجسته پنج قاره جهان در دکوراسیون، از ویژگی های طراحی زیبای شهربازی سرزمین عجایب مشهد به شمار می رود.

سرزمین عجایب الماس شرق بزرگ‌ترین شهربازی سرپوشیده مشهد به حساب می‌آید. چهار فصل بودن مجموعه سرزمین عجایب مشهد با توجه به سرپوشیده بودن آن و نزدیکی به مراکز خرید بزرگ مشهد مانند الماس شرق، وصال، مروارید شرق از مزایای آن به شمار می‌رود.

شهربازي سرزمین عجایب مشهد با داشتن وسايل بازي متنوع برای تمام سنین ساعات خوبی را برای همه اعضای خانواده رقم خواهد زد. اين شهربازی علاوه بر وسايل ديجيتالی دارای امکانات دیگر مانند گیم نت، غرفه عکاسی، غرفه گریم، فست فود، بازی های رومیزی، غرفه بستنی و سینما ۵بعدی و سالن بولینگ است.

شهربازی سرزمین عجایب از بازی و تفریح متنوع برای سنین مختلف برخوردار است و دارای ۱۰دستگاه اصلی و ۱۰۰بازی رایانه ‌ای است که در بین کودکان و نوجوانان بسیار پرطرفدار بوده و از محبوبیت بالایی برخوردار است.

امکانات شهر بازی در یک نگاه:

دستگاه های مکانیکی مانند ماشین کوبنده، موتور کوبنده، کیدی راید

دستگاه های چرخشی مثل قطار، چرخ و فلک، آفتاب مهتاب، تی کاپ، کاروسل، مینی جت

دستگاه های سرگرمی سرزمین ماجراجویان ، فوتبال دستی، ایرهاکی، استخر توپ، دربی، دنیای خردسالان

دستگاه های هدف گیری مینی بولینگ، بیلیارد، دارت، پینت بال

بازی های ویدئویی جنگی ترمیناتور، رزینگ استور، ریس زون

و دستگاه های جایزه ای

شهربازی سرزمین عجایب مشهد موفق به اخذ نشان استاندارد از سازمان بررسی کیفیت و استاندارد ایران شده و دارای تاییدیه فنی ایمنی از سازمان خدمات ایمنی شهرداری شهر مشهد می باشد. این مجموعه مجهز به دستگاه های استاندارد اروپایی بوده و دارای تاییدیه ها و گواهینامه های معتبر اروپایی نیز می باشد. همچنین سرویس و نگهداری دستگاه ها منطبق بر کالیبراسیون دستگاه ها اجرا می شود .

در یک کلام می توان گفت شهربازی سرزمین عجایب مشهد بر اساس اصول استاندارد ساخته شده و از ضریب ایمنی بالایی بهره مند است و مسافران و گردشگران مشهد می توانند با اطمینان خاطر و آسودگی خیال از وسایل بازی آن استفاده نمایند و لذت ببرند.

پرسنل شهربازی سرزمین عجایب همگی آموزش دیده هستند. دوره آموزشی سرویس دهی هر سه ماه یک بار تمدید می شود و همچنین کمک های اولیه و اطفای حریق را هر شش ماه یک بار آموزش خواهند دید تا به بهترین وجه ممکن به مسافران و گردشگران مشهد خدمت رسانی نمایند .

شایان ذکر است که بهداشت مجموعه به بهترین صورت انجام می شود و استریلیزاسیون دستگاه ها به ویژه بازی های کودکان روزانه انجام می شود و در این زمینه هم جای هیچ گونه نگرانی برای والدین نیست.


آدرس : مشهد، انتهای بلوار خیام شمالی، مجتمع تجاری تفریحی الماس شرق
موقعیت بر روی نقشه :

سامانه گردشگری بیاسفر. 1394 - 1400