سامانه گردشگری و رزرو هتل های کشور

خرید از جزیره قشم از برندهای معروف تا اجناس ارزان ، هرمزگان , قشم

  • خرید از جزیره قشم از برندهای معروف تا اجناس ارزان

قشم جزیره ای در دل دریای خلیج فارس است که پر از جاذبه های دیدنی است . یکی از پرطرفدارترین مکان هایی که اکثر مسافران را به این جزیره زیبا می کشاند وسوسه خرید از بازارهای این جزیره است.

از سیتی سنتر این شهر تا بازار قدیمش پر از اجناسی است که تنوع و قیمت های وسوسه انگیزش هر مسافری را به خرید کردن ترغیب می کند.بازار قدیم:  یک بازار رو باز و گاها سقف دار است. و مثل همه بازار های قدیمی شهرهای دیگر کشور در اصل برای پاسخ به نیاز و مایحتاج اولیه اهالی قشم شکل گرفته است. با این حال شما می توانید خیلی از کالاهایی که در مراکز خرید دیگر قشم فروخته می‌شود را در بازار قدیم پیدا کنید؛ کالاهایی مثل ساعت و پوشاک و اصنافی مثل حراجی و لوازم خانگی. به جز این اگر به دنبال کالای خاصی مثل وسایل خیاطی و… هستید حتما سراغش را از بازار قدیم بگیرید.


درگهان :شهر درگهان در سمت غرب  شهر قشم و به فاصله ۲۰ کیلومتری واقع گردیده است ، بعد از شهر قشم ، مهم ترین شهر جزیره و قطب عمده فروشی پوشاک ،کیف و کفش جنوب کشور محسوب می گردد.دارای بازارها و پاساژهای متعدد اعم از قدیم و جدید بوده که همگی در کنار ساحل درگهان قرار دارند.


سیتی سنتر:این مجتمع تجاری، تفریحی از جدیدترین مراکز خرید قشم است که در دو فاز ۱ و ۲ ساخته شده و فازهای این مجتمع به وسیله پل هوایی به هم متصل می شوند.. این مجتمع بزرگ دو هزار واحد اقامتی ، تجاری و اداری دارد. قرار گرفتن مجتمع تجاری «سیتی سنتر قشم» در کنار ساحل زیبای خلیج فارس وجزیره قشم و همینطور داشتن امکاناتی مثل شهر بازی، رستوران و فست فود، سالن بولینگ و بیلیارد و همچنین سینمای چهار بعدی باعث شده که اوقات خوبی رو در این مجتمع بگذرانید.


برای رزرو کردن هتل های قشم رزرواسیون بیا سفر به شما کمک میکند تا اقامت خاطره انگیزی داشته باشید.لطفا برای دیدن هتل های پیشنهادی ما روی هتل های قشم کلیک کنید.


موقعیت بر روی نقشه :

سامانه گردشگری بیاسفر. 1394 - 1400