سامانه گردشگری و رزرو هتل های کشور

هتل شبیه زندان ، بانکوک , بانکوک

  • هتل شبیه زندان

نخستین هتل شبیه زندان در شهر بانکوک تایلند در حالی افتتاح شد که به گفته مدیران آن، این هتل توانسته است مسافرانی دائمی نیز جذب کند

اتاق‌های تنگ، میله‌های فلزی، تخت‌های دو طبقه و در و دیواری شبیه زندان‌های قدیمی و فرسوده نمایی از طراحی داخلی این هتل است.


مدیران هتل به مسافران، این وعده را می‌دهند که با محل اقامتی شبیه زندان روبرو می‌شوند و حس در زندان بودن هم به آن‌ها منتقل می‌شود.

جالب است که در قسمتی از هتل می توانید با قیمت ۲۱ دلار لباس هایی را بخرید که دقیقا شبیه لباس زندایان است و حالا با این لباس در کنار دیواری بایستید و عکس یادگاری بیندازید.

امکانات هتل به گونه ای است که حمام و سرویس بهداشتی به صورت مشترک استفاده می شود و بعضی از اتاق ها هم آنقدر کوچکند که مساحت آن ها تنها ۷ متر مربع است. زوج تایلندی که ایده ساخت این هتل را به واقعیت تبدیل کردند در ابتدا فکر می کردند که مسافران این هتل فقط یکبار برای تجربه به اینجا می آیند ولی در کمال تعجب شاهد این هستند که برخی از مشتریان به مسافران همیشگی آن ها تبدیل شده اند.

بسیاری از کاربران با دیدن اتاق های ترسناک این هتل عنوان کردند که چطور می توان هم پول داد و هم زندانی شد؟بعضی از کاربران نیز هوشمندی مدیران تایلندی را در درآمدزایی از همه شرایط تحسین کرده اند و معتقدند آنها این قابلیت را دارند که از همه شرایط در جهت افزایش درآمد و جذب توریست استفاده کنند.

 
آدرس : تایلند بانکوک
موقعیت بر روی نقشه :

سامانه گردشگری بیاسفر. 1394 - 1400